Qen i sharrit

Shitet nga: visar 17 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
ndrrohet qeni i sharrit me retwailler mashkull qeni u shum i mir si per lufta si per oborr mosha e ti 4 vjet per ta garantoj per mosh qe u shum i mir per luft dhe per oborr arsyja qe po e hiqi usht shum i madh 72 cm edhe ma shum um pelqejn retwaillerat meni edhe ne viber veq sms se thirrjet nuk i pranoj munci ndrrimi edhe me haski syt njani nryshe tjetrin nryshe qeni u per marakli flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim