Qen i sharrit

Shitet nga: mergim 24 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni i sharit. 3 vjet e 1 muj esht i shtir per aborr per njerz te panjohur si dhe per luftra ndaj qenve
per ma shum mun ta shihni edhe vet qmimi esht 200 euro na kontaktoni ne numrin e telefonit 049396056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim