Qen i ushtrive

Shitet nga: Naim 02 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen i ushtrive 1 vjet shume i shtir per ne shume Informata na kontaktoni ne numerat 044304013 dhe 049304013.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim