Qen pitbull stanford

Shitet nga: veton 26 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin 9mujsh, asht i ndegjushum per pronarin, osht i rrezikshum dhe i fuqishum per qen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim