Qen zagar

Shitet nga: Drion 06 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen zagar per arsyje se nuk po muj me qit shpesh n mal dhe esht qen i cil ka aftsi per zerjen e leprav dhe ka nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim