Qeni i Sharrit

Shitet nga: Besnik 01 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni i ka 2 vjet, asht i mir per oborr per roje, asht i shtir per njerz dhe per qen, i ndegjushum.
E kam marr ne Restelic klysh (1 mujsh), e kam kqyr vet dhe e kam pergadit me kondicion prej i vogel.
Arsyeja pse po e hjeku vetem qe mendoj se shpejti me shku jasht vendit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim