Qeni i sharrit

Shitet nga: Upss Donchee 27 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten klysht e sharrit jan te rrezikshum per abborr dhe 3-2 muj i kan per ma shum imformata: https://www.facebook.com/upss.donchee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim