Shes qenin maltess

Shitet nga: Erina 25 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin maltes me te gjitha dukumentet ka qertifikaten dhe pasoshin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim