Zagar dhe Zagaric

Shitet nga: xxxxxx 04 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
zagari dhe zagarica kan fillu me nje 8 muj edhe per obrr jan te shtir perarsye pse pi hejki se i kam kallabllak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim