Zagar

Shitet nga: gjeeni 03 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kta 2 zagar
Alpinci per me njek mat preferunt i ka leprin dhe dhelpren po shkon edhe ntjerat qmimi per alpincin osht 150...
Ballkanci njek qka ti del perpara si derrin,kaprollin,leprin,dhelpren etj etj...qmimi per ta osht 500.
Per ma shum informata kontaktoni viber +37745285495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim