qen i sharrit

Shitet nga: leonard 14 Nën 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Ahitet qeni i sharrit 1 muaj. Rac e paster.
Mund te kontaktoni edhe ne fb :
Facebook.com/leonardkiqina123 dhe ju tregoj disa foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim