qen shum i fort dhe i lir

Shitet nga: skenderi 21 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
eshte qen shum i fort per shtepi ose ndonje send tjeter per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim