Pula sharka

Shitet nga: Shemi 07 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Kemi vez te pulave sharka per shitje copa 1 euro
Si dhe quranin e mishit (me marrveshje)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim