Tipler

Shitet nga: Tipleri 23 Krr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten pellumba me pakice dhe shumice. Te gjithe jane tiplera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim