Dhi Alpine

Shitet nga: xxxx 05 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes bylykun e dhive 50 copa dhi e 15 edha. Dhit jon ne gjendje te mir shendetsore dhe të vaksionera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim