Lopë qumështi dhe sanë

Shitet nga: Shkelqi 25 Gsh 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Të tjera
lopë qumështi dhe sanë mbi100 dujë per me shum njohuri na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim