Lope me viq femer qe 10 dit u shtu .

Shitet nga: Halil 27 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes lopen me viq femer qe 10 dit u shtu , viqin e ka femer shum te mir, edhe lopa eshte pa asnje behane e urt dhe shum e mir , tash per tash i qet 22 litra tamel , e shes 1800 euro dhe pres bleres serioz , .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim