lop me viq

Shitet nga: Fatmiri 24 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shitet lopa me viq esht shtu me 15 janar viqi i tret mashkull i nekcis lopa eshte shum e urt me mjel i qet mbi 20 litra tamel varet edhe si e mban ju mirepres dashefc nr,tel,044 377 469 dhe 049 848 609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim