Kurse të Matematikës

Shitet nga: Matematikë 29 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Mbajmë kurse të Matematikës intenzive dhe mujor për nxënës të shkollave fillore dhe shkollave të mesme.
Kursin e organizojmë edhe në shtëpit e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim