BICIKLETA TE NDRYSHME (SHITJE,SERVIS DHE PJESE)

Shitet nga: Ramiz 10 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shiten bicikleta te ndryshme me qmime te volitshme
njeherit bejm edhe sevisin e bicikletav
te gjitha jepen me garancion.
tel: 044 786 423
049 694 561 WIBER

mundesi ndrime me tel: IPHON ,SAMSUNG,shtoj pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim