Biciklet ,Atala Dragon -URGJENT-😖👌

Shitet nga: Mergim Thaqi 10 Qer 04:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet Bicikleta Atala Dragon e posardhur nga Austria bicikla eshte ne gjendje te rregullt me frenim perpara pa disk por si me disk ABS e ka venin edhe per disk para dhe prapa , me Armatizera per para dhe Prapa me 21 shpejtesi paisjet ndrrusat e shpejtsive frenat te gjitha Shimano , Bandashat alumin te nxjerrt brenda orgjinal te gjitha pres bleres serioz qmimi 160 euro ! Mundni me kontaktu edhe ne Viber dhe What's App !
--------------------Vetura , Skuter , Banesa , Prishtin , Traktor , Tok , Truall , Telefon , Iphone 6 , Samsung , Iphone 5 , Iphone 5s , Iphone 6s , Llaptop ------------ Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim