Biciklet

Shitet nga: Gentrit 04 Krr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet Bicikleta e ardhur nga Gjermania. Eshte me shpejtesi dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim