Biciklet

Shitet nga: Gentrit 12 Krr 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet Bicikleta e ardhur nga Gjermania. Eshte me shpejtesi dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim