Bicikleta nga Gjermania

Shitet nga: Gentrit 16 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet Bicikleta, e ardhur nga Gjermania.
Eshte defekt tek hekuri qe e mban rroten e pare dhe asgje tjeter ska defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim