Biciklete

Shitet nga: Gentrit 28 Qer 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet biçikleta. E posa ardhur nga Gjermania. Ne gjendje te rregullt dhe me shpejtesi.
Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim