Biciklete

Shitet nga: Gentrit 23 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shitet Bicikleta e posa ardhur nga Gjermania dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim