Biciklete

Shitet nga: leku 10 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
lloje te ndryshme te bicikletav te sapoardhura nga gjermonia me qmim te volitshem ne gjendje shume te mira dhe prodhim Gjerman,qmimi per biciklet sillet mvarsisht nga lloji i bicikletes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim