Biciklete ne gjendje te mir dhe shum lir

Shitet nga: ILIR 03 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
: Biçikleta
shes biciklen ne gjendje te mir , gomat i ka te mira , dhe eshte krejt ne gjendje te rregullt. URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim