Shes bicikleta dhe pjes te tyre te gjitha shimano

Shitet nga: Albion 02 Dhj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
: Biçikleta
Shes bicikleta te ndryshme te gjitha me pjes shimano origjinale si: explorer,x treme bike, bike project, b' twin,casdai,dinamite etj po ashtu kemi dhe pjes te tyre te gjitha shimano si :nderrues te shpejtsive,frena,zingjir,goma, gumica etj qmimi sipas marrveshjes te gjitha jan te importuara nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim