Shigjeta

Shitet nga: besi 26 Dhj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes shigjeta me lloje te ndryshme te drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim