Tende

Shitet nga: mirsadi 20 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
16 gat e 6 xhan iri pa perdor kurr i kforit finlandez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim