Rollera

Shitet nga: Kristal 13 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Janë origjinal,me rrota silikoni.Janë me firmë (Abec).Shiten urgjentisht.Çmimi mundë të bëhet edhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim