Urgjent!

Shitet nga: Krasniqi 21 Maj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten ose Ndrrohen
049 636 340sms- ose b.krasniqi.91@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim