Skija bore dhe Skija patinazhi

Shitet nga: ramiz 19 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes Skija bore nr kembes 39-41 ban dhe
Skija patinazhi nr 42
qmimi i volitshem,me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim