Shiten

Shitet nga: Yll Caki 17 Jan 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Sport me top
Shiten NIKE MERCURIAL dhe NIKE TIEMPO, te sapo ardhura nga Zvicra. Pak te perdorura. Se bashku 120€ ose sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim