Pantolla te brendeve te njohura

Shitet nga: Besnik rexhepi 01 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
Per her te par ne kosov pantolla te brendeve te njohura botrore
Te gjitha te reja dhe me tiketa te ardhura nga norvegjia
Me qmim shum te volitshum: firma
Jao paulo, Donna, Q match, Riy etj.
Shiten me qmim te shumices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim