Qafore bylyzyk dore vath unaz pun dore

Shitet nga: xxxxx 28 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
shes qaforen bylyzyk dore vathe dhe unaz punuar me dore muni te bani edhe porosin nese done edhe gjyra tjera veq kontaktoni ne numrin 049626683 ju mire presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim