RROBA GJERMANE

Shitet nga: dini 21 Jan 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
RRobe nga gjermonia shiten me cop ose me kilogram te klases dyt po jan te ndame dhe te paketuara dhe te pastruara i kemi afersisht edhe 2000 kg i shes edhe te gjitha me qmim te blerjes ma shum jan te femrav ,kmisha ,setra ,bluza pranverore ,pantolla ,pantolla te shkurt,gjaketa te lekures, e per mashkuj setra,kemi edhe qarqafa Me llastik per joga,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim