Shes punë dore të ndryshme me grep dhe rruza.

Shitet nga: xxx 01 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
Shes punë dore të ndryshme me grep dhe rruza si dhe tentene për peshqir , sipas porosisë , qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim