Shes veshje kombëtare dhe punë dore

Shitet nga: Drenas 01 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
Shes veshje kombëtare qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim