pune dore me rruza

Shitet nga: anahh 19 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
punoj pune dore me rruza.dhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim