shes ose ndrroj mbi 1500 pal tesha gjermane 950 ..

Shitet nga: dushi 01 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
Shes mbi 1500 pal tesha germane te mira mbi 100 jan fustana per femra kualitativ kurse te tjerat jan kmisha per femra, per meshkuj, jakne, pallta si dhe afersisht 100 tesha per fmi si jakne gjempera dhe te tjera, teshat jan keto ne foto, fotot jan ber sot, disa tesha qe jan pak te damtuara mund te juajapim gratis me ket qmim 950 euro, kush i merr komplet teshat qe jan komplet ne lokal qmimi asht i diskutushem, ky asht qmimi vetem i teshave pa varse po me kete qmim mund te ju japim edhe nja 40 varse, pra mbi 1500 pal tesha ju do ti merni plus me 40 varse gratis e qe besoj se ju dalin dikun 40-50 copa meshum se 1500, numri kontaktues 044274752, teshat jan keto qeposhifen ne fot, teshat gjinden ne komoran. Qmimi i diskutushem, teshat gjinden ne komoran

baj ndrrim edhe me vetur
nese deshironi te shikoni edhe gjerat tjera qfar kemi per shitje shkruaj ne rubreiken qfar kerkon numrin 044274752 dushi


tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL,
CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI
PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO
VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200
C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter
kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman
apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony
Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes..
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA ,
DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA,
MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART
TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim