SHES Kupakqat dhe pumat Tiempo

Shitet nga: Ylli 16 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për meshkuj
#SHITEn kupaqkat nike mercuial edhe pumat tiempo te posa ardhura nga italia jan shum pak te perdorura .

#Qmimi i te dyjave osht 100 euro

Kupaqkat 60 pumat 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim