Patenta me shumic

Shitet nga: Fehmi 29 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Unisex
Shes patenta me shumic me madhsi 28 cm Ne dispozicion me tre ngjyra kafe . E zez dhe e hirt . Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim