12 Metra Dru per Djegie

Shitet nga: Druni 13 Dhj 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Shes 12 metra dru Bung edhe Qarr jan te rrezes jan shum te mira dhe te trasha kush osht i interesund mundet me u lajmru metra e tyre osht 35 euro !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim