Barë (Ilaq) për Majesil

Shitet nga: Shemi 19 Pri 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Ofrojm ilaq per majesil 100% natyral nga rrënjët e bimëve, sherim te sigurt dhe pa efekte anësore.
Për konsult thirrni ne nr. tel. dhe Viber +386 49 844493,
Personalisht vet kam perdor ket barë Popullor dhe kam pas sukses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim