DUJ TE SANES

Shitet nga: Faktori 16 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes mbi 300 duj te sanes, ter dimrin kan qen mire te izoluar dhe nuk jan prekur nga lagshtija , sa i perket qmimit behet me marrveshje vendi eshte afer Feronikelit ne Drenas. Nr. kontaktues 044411473 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim