Gerrshan per Frizer 45 Euro

Shitet nga: ge 05 Jan 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Drenas
Jan pak te perdorura dhe te mira qmimi i diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim