Imac 21

Shitet nga: meda 17 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Drenas
mac esht i ardhur nga suedia dhe esht ne gjendje perfecte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim