Inbis-Shtepize per pergatitje te ushqimit

Shitet nga: WE-KS 21 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shtepize per pergatitje dhe servim te ushqimit, akullore varesisht sipas destinimit qe preferoni.
Tejet komode dhe efikase.
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim